top of page
centrum Londýna
hc logo zakladni cerne.png
HCL logo bílý obrys_edited.png
Návrh bez názvu (74).png

HAIRCAMP in London

- a ty máš šanci být u toho!

Představ si ranní probuzení ve městě, kde se snoubí historie s moderním uměním, kde každá ulice má svůj příběh a každý příběh může být inspirací pro Tvoji kadeřnickou duši. Roman, Londýn a HAIRCAMP zve právě tebe, aby ses stal/a součástí legendy a vyrazil/a za novým dobrodružstvím.

 

Roman: ,, Hlavní překážkou, která drží kadeřníky zpátky od mezinárodního vzdělávání, je obava z nedorozumění v cizím jazyce. Rozhodl jsem se tuto bariéru zcela odstranit. Jak? Vezmeme s sebou naši zkušenou překladatelku. Má tolik zkušeností s překládáním na kadeřnických show a seminářích, že mohu s naprostou jistotou říci, že dokonale přeloží každý detail – ať už je to úhel držení nůžek nebo specifická pozice těla, která je pro náš obor tak klíčová. Je čas rozptýlit tyto obavy z vzdělávání v zahraničí. Život je příliš krátký na to, abychom byli pořád zahrabaní tady u nás s pocitem strachu.“

 

HAIRCAMP in LONDON!

  • Školení střihů v prestižních akademiích TONI & GUY nebo VIDAL SASSOON

  • Třídenní školení (cca 4 dny v Londýně)

  • Překladatelka HANA po celou dobu kurzu

  • Akademie jenom pro nás!

  • Možnost být si v Londýně sám za sebe, nebo se skupinou HAIRCAMP

  • Kompletní nápomocný servis před i během pobytu


Přidej se k exkluzivnímu kurzu v prestižních akademiích Toni & Guy nebo Vidal Sassoon, který transformuje tvé pojetí kadeřnictví a posune tvé dovednosti na úplně novou úroveň. Díky tomu se můžeš stát opravdovou hvězdou v oboru. Navíc, nemusíš mít obavy z jazykových bariér – s naším osobním překladatelem ti neuteče ani slovo o nejnovějších technikách a skrytých tajemstvích, které tyto světově uznávané akademie nabízejí.
 

My jsme připraveni tě vzít na tuto kadeřnickou cestu do Londýna. A co ty?

Jsi připraven/a přijmout výzvu? Are you ready vykročit z komfortní zóny?

bottom of page