top of page
barevna kolekce toni & guy
logo toni&guy bílé

Představ si, že kráčíš ulicemi Londýna, srdcem kreativity a inovace, kde každý krok odhaluje nový příběh, a ty máš jedinečnou příležitost stát se součástí tohoto vzrušujícího dobrodružství. TONI & GUY, už od roku 1982 vlajková loď vzdělávání v oblasti kadeřnictví, společně s HAIRCAMPem představuje exkluzivní školení, které je vaší vstupenkou do světa profesionálního kadeřnictví.

 

Toto školení je navrženo tak, aby uspokojilo jak začátečníky, tak i zkušené profesionály hledající novou inspiraci. Ty máš jedinečnou šanci vzdělávat se přímo od mezinárodně uznávaného uměleckého týmu TONI & GUY, který je známý svými inovativními přístupy a tvorbou trendů, které formují celosvětový kadeřnický průmysl.

 

Během tří intenzivních dnů, od 11. do 13. listopadu 2024, se nejenže zúčastníš DEMO ukázek přímo od školitelů, kteří na denní bázi předávají své zkušenosti a poznatky při vzdělávání, tvorbě kolekcí a účasti na akcích jako je London Fashion Week, ale také dostaneš příležitost aplikovat nově nabyté znalosti v praxi na živých modelkách.

 

Představ si tu radost. To vzrušení, když tvoje ruce, nářadí, prostě TY můžeš dělat práci, kterou tak zbožňuješ, na vlastních modelkách a přímo v Londýně. Každý den od 10 do 17 hodin se budeš nejen učit nové techniky střihů, barvení a lehkého stylingu, ale také si to vše prakticky vyzkoušíš. A co víc? Večer můžeš strávit prozkoumáváním Londýna, ochutnáváním tradičních fish and chips a nebo spolu zajdeme na anglické pivo. A to ti udělá dobře!

 

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost být součástí světově proslulé kadeřnické dynastie a zažít vzdělávací zájezd, který promění váš kariérní život. Připojte se k nám na této vzrušující cestě plné kreativity, inspirace a osobního růstu. TONI & GUY a HAIRCAMP vás zvou do Londýna, abyste společně otevřeli dveře k novým možnostem a zdokonalili své kadeřnické dovednosti. Kontaktujte nás již dnes a učiňte první krok k realizaci vašich snů.


 

Termín:

1. turnus:

11. - 13.11.2024 - vyprodáno

2. turnus:

27. - 29.11.2024

3. turnus:

07. - 09.04.2025

Cena samotného kurzu CUT & COLOR:

33.300 Kč

Cena nezahrnuje:

Pojištění, letenku, ubytování, stravu

Roman:

,,Chápu, že cena kurzu může být pro tebe dost vysoká, ale věř mi, že to, co za ni získáš, bude opravdu stát za to. Během celého kurzu se o vás postará náš tým včetně překladatelky, abychom vám zajistili veškerou podporu, kterou budete potřebovat. Nejenže vám pomůžeme s překlady a provedeme vás Londýnem, ale také vám pomůžeme již před odjezdem s organizací ubytování a letenek. Naším cílem je, aby byl tvůj zážitek z kurzu co nejeuforičtější a nejefektivnější, a to od samého začátku. Takže jsme tu pro tebe od teď, abychom ti pomohli s letenkou a ubytováním. Můžeš si to zařídit po svém nebo můžeme zařídit ubytování společně.“

bottom of page