top of page
foto vidal sassoon kolekce
Hledáš cestu, jak se vymanit z davu a zanechat v kadeřnickém světě skutečně výrazný otisk? HAIRCAMP v kombinaci s prestižním vzdělávacím programem Sassoon Academy v Londýně nabízí přesně to – neopakovatelnou příležitost rozvinout vaše umění a stát se neodolatelným ve světě vlasového designu.

Proč HAIRCAMP v Sassoon Academy?

Vstup do světa, kde se setkává tradice s nejnovějšími trendy, kde každý řez a každý odstín barvy otevírá dveře do nové dimenze kreativity. Představ si, že se učíte od těch nejlepších, ve městě, které dýchá módou a inovací. Londýnská Sassoon Academy není jen školou, je to místo, kde se rodí trendy a kde každý den můžete být součástí něčeho většího.

 

Emoce a vášeň:

Na HAIRCAMPu v Sassoon Academy zažijete nejen technické zdokonalení ve střihu, barvení a stylingu, ale také sdílení vášně a emocí s lidmi, kteří vlasový design milují stejně jako vy. Staňte se součástí příběhu, kde kreativita a inovace jdou ruku v ruce s osobním rozvojem a vzájemnou inspirací.

 

Co získáš?

Globální uznání:

Tvoje dovednosti potvrzené akademií Sassoon ti otevřou dveře do mezinárodního světa kadeřnictví.

Inovativní techniky:

Přístup k nejnovějším postupům a trendům, které můžeš okamžitě aplikovat ve své práci.

Individuální pozornost:

Díky malým třídám a osobnímu přístupu instruktorů dosáhneš maximálního rozvoje tvých schopností.

Připojení k rodině Sassoon:

Staň se částí komunity, která sdílí tvůj zápal pro kadeřnické umění.

Prestižní prostředí a nezapomenutelné zážitky:

Využij jedinečnou šanci studovat v srdci Londýna a nech se inspirovat městem, které je synonymem pro inovaci a styl.

Vidal Sassoon akademie a HAIRCAMP ti nabízejí nejen vzdělání, ale příležitost získat nezapomenutelné zážitky a přátelství, která tě budou provázet celým tvým životem.

Školení:

ABC CUT ti nabízí tři dny věnované základním technikám, které používají stylisté vyškolení u Sassoon. Zdokonalíš linie, stupňování, vrstvení a jejich kombinaci. Tenhle kurz nabízí ten nejlepší základ pro zkvalitnění tvých dovedností a znalostí. Ponoříš se do praktických pracovních lekcí a podrobných výukových lekcí od vysoce kvalifikovaných instruktorů. Kurz, který ti dodá sebedůvěru a rozšíří tvůj repertoár.

Termín:

31.03. - 02.04.2025

Cena samotného kurzu:

36.600 Kč

Cena nezahrnuje:

Pojištění, letenku, ubytování, stravu

Roman:

,,Chápu, že cena kurzu může být pro tebe dost vysoká, ale věř mi, že to, co za ni získáš, bude opravdu stát za to. Během celého kurzu se o vás postará náš tým včetně překladatelky, abychom vám zajistili veškerou podporu, kterou budete potřebovat. Nejenže vám pomůžeme s překlady a provedeme vás Londýnem, ale také vám pomůžeme již před odjezdem s organizací ubytování a letenek. Naším cílem je, aby byl tvůj zážitek z kurzu co nejeuforičtější a nejefektivnější, a to od samého začátku. Takže jsme tu pro tebe od teď, abychom ti pomohli s letenkou a ubytováním. Můžeš si to zařídit po svém nebo můžeme zařídit ubytování společně.“

bottom of page