top of page

A kdo budou vaši mentoři?

HAIRCAMP PHOTOSHOOT

Tohle bude jiná jízda! Připrav se na něco úplně jiného! Tento kemp je takzvaně vyšší dívčí. HC Photoshoot je ideální pro tebe, kdo chceš nakouknout pod pokličku a zjistit, jak to chodí ve světě módy a krásy.

 

Díváš se na fotky a videa modelek a říkáš si, jaké to asi je, česat jim vlasy na focení? Vymýšlet celý look? 

Tak teď máš šanci! Budeš v úzkém kontaktu s profíky – fotografy, stylisty, osvětlovači, vizážisty a celou produkční partou. Jak to? Protože tenhle kemp budeme fotit!

Naučíš se česat jako profík na fotky a zjistíš, co obnáší být kadeřníkem v této branži. Ale to není všechno! Barvení a stříhání pod taktovkou těch nejlepších mistrů svého oboru je samozřejmostí.

Přidej se k nám a zažij, jaké to je být součástí světa, kde se rodí krása! 

Snímek obrazovky 2024-05-12 v 19.21.32.png

KATEŘINA MURATOVÁ

STŘIHACÍ TÝM

Stylistka, která se nebála prorazit nejen u nás, ale i ve světě. Momentálně působí v Barceloně a upřednostňuje matný efekt ve stylu „messy hair“ před objemnými účesy typu „lvice Elsa“.

  • Instagram

DALIBOR HAJDIN

STŘIHACÍ TÝM

Respektovaný hairstylista, známý pod přezdívkou Delikvent. Špička ve svém oboru. Zároveň velký vyznavač jedné stopy. Potkat ho můžeš třeba na Letný.

  • Instagram
IMG_5195_edited.jpg
IMG20845_web_edited.jpg

NINA KRAJČO

BARVICÍ TÝM

Těžko hledat kadeřnickou oblast, ve které by Nina nepatřila k absolutní špičce. Kadeřník roku v pánské kategorii, členka mezinárodního týmu Fashion week, vyhledávaný a ceněný hairstylista pro kampaně a reklamy nejrenomovanějších firem a fashion magazínů v České republice i v zahraničí, technolog, školitel s několikaletou mezinárodní praxí, vaše CLOUD MÁMA.

  • Instagram

MARTINA ODSTRČILOVÁ

BARVICÍ TÝM

Marteena, královna proměn světového formátu. Což potvrdilo i umístění v první pětadvacítce z pěti tisíc přihlášených do soutěže One Shot Hair Awards, kterou pořádá kadeřnická časopisová legenda Behind the chair.

  • Instagram
marteena_edited_edited.png
Školicími místy se pro nás stanou
Red Salon   a the ~ academy (Praha)
1. DEN
Rozdělíme vás do dvou skupin po patnácti.
V the ~ academy pod taktovkou Niny a Marteeny modelkám kompletně změníme barevný look a v Red salonu pod vedením Katky Muratové z Barcelony a Delikventa z Letné modelky ostříháme. Ve zkratce - během dne uděláme tzv. makeover, kdy kompletně změníme vizáž našich modelek.
2. DEN
Ateliér, vizážistky, styling, profesionální fotografové. Vy, vaše modelky, vaši koučové, kteří vám budou dělat supervizi. Tohle všechno na jednom místě s cílem nafotit modelku tak, aby byl výsledek úplně dokonalý a vy měli šanci na vítězství v soutěži.
3. DEN
Grande finále - hodnocení výsledných fotografií s profesionály z oboru. Porota - složená z odborníků na slovo vzatých - na základě nezávislých tipů vybere vítěze, který získá volný vstup na jeden z projektů HairCamp.

Iva E. Morwen Poláková

FOTOGRAFKA

Renomovaná česká fotografka, jejíž práce si získala pozornost jak doma, tak v zahraničí. Začala s fotografováním již v mladém věku, kdy objevila starý fotoaparát u své babičky. Po vystudování střední umělecké školy v Brně se rozhodla pokračovat ve svém vzdělání na Akademii výtvarných umění v Praze. Během studií se zaměřila na portrétní a krajinářskou fotografii, kde našla svůj jedinečný styl, který kombinuje technickou preciznost s hlubokým emotivním nábojem. Její fotografie často zachycují pomíjivost okamžiku a krásu v jednoduchosti, což ji činí velmi oblíbenou mezi sběrateli i kritikou. Její práce byla vystavována na prestižních výstavách a získala řadu ocenění, včetně ceny Czech Press Photo.

Kromě své umělecké tvorby se Iva aktivně věnuje i pedagogické činnosti. Přednáší na několika uměleckých školách a vede fotografické workshopy, kde předává své znalosti a zkušenosti mladším generacím fotografů. Je také zakladatelkou neziskové organizace, která podporuje mladé talenty v oblasti vizuálního umění.

Ivy E. Morwen Poláková je bezpochyby jednou z nejvýraznějších postav současné české fotografie. Její práce oslovuje široké spektrum diváků a její vliv na českou uměleckou scénu je nepopiratelný. Její fotografie nám připomínají, jak důležité je dívat se na svět kolem nás s otevřenýma očima a vnímat jeho krásu ve všech jejích podobách.

Její práci můžete vidět ve spoustě lifestylových magazínech, kde fotí přední české celebrity.

Ivy zaštítí celý program HAIRCAMP PHOTOSHOOT!

  • Instagram
WhatsApp Image 2024-05-16 at 01.24.39.jpeg

Termín:
28. - 30.09.2025

Rezervační poplatek:
5.000 Kč
 
Celková cena včetně rezervačního poplatku:

29.900 Kč

Zvýhodněná cena HIDP 2025 + HC PHOTOSHOOT:
34.990 Kč


Cena zahrnuje stravu, nezahrnuje ubytování.

bottom of page