top of page
HCid25 color white.png

Jedna stage. Na ní 15 školitelských ES! Jeden den. Během něj 15 technik!

Kadeřnický svět v naší zemi zažije REVOLOUCI!

Možná jsme malý rybníček, ale ukážeme, že máme SVĚTOVOU kapacitu! Připravte se na ultimátní zážitek – Haircamp Inspiration Day Prague 2025!

Jeden den, deset hodin plných neuvěřitelné inspirace! Žádná show, kde se cuchá jeden pramen, ale opravdu hustá kadeřnická nalejvárna!

Tento intenzivní program vás nabije nejnovějšími trendy, technikami a inovacemi. 

Kdo vás bude školit:

Nina Krajčo, Kateřina Muratová, Delikvent, Martina Odstrčilová, Martina Růžičková, Diana Kratochvílová, Kuba Jánoš, Michaela Kobylka Roth, Mirka Myšička Hajdová, Jiří Hrabal, Martin Loužecký, Blatný&Zavadil Střihová akademie, Olga Dimitrasco, Jindra Machuta

Na co se můžete těšit:

Zažijte revoluci v kadeřnickém světě na jednom místě a v jeden den! Připravte se na Haircamp Inspiration Day Prague 2025!

Představte si: 15 školitelů, 15 technik, jedna stage. Každý školitel vám předvede jednu unikátní techniku – od barev a melírů, přes balayage a střihy, až po speciální techniky pro práci s kudrnatými vlasy.

Během deseti hodin nabitých inspirací a inovacemi se naučíte triky, které můžete ihned aplikovat ve své práci. Navíc budete mít možnost setkat se s dalšími profesionály a nadšenci, navázat nové kontakty a sdílet své zkušenosti.

Haircamp Inspiration Day Prague 2025 – připravte se na zážitek, který změní váš pohled na kadeřnictví!

Tento den bude absolutní nářez! Nikdo nevyvázne bez únavy, ale ani bez obrovského přívalu inspirace. HAIRCAMP INSPIRATION DAY PRAGUE 2025 je pro všechny, kteří milují své řemeslo a touží se posunout dál! Nepřešlapujte na místě, přijďte a zažijte revoluci v kadeřnickém světě.

A kde? To je přísně tajné! Lokalitu akce se dozví jen účastníci, a to formou SMS zprávy týden před samotnou akcí!

Termín: 27.09.2025 (sobota)

 

Čas: 09:00 - 19:00 hod.

Cena: 9.499 Kč s DPH (z toho 2.499 Kč rezervační poplatek)

Místo: tajné (pár dní před akcí bude účastníkům zaslána na jejich telefon sms s místem konání)

Zvýhodněná cena HIDP 2025 + HC PHOTOSHOOT: 34.990 Kč

Těšíme se na vás!

bottom of page